Web Sayfama Hoşgeldiniz  - Bloglar - Kısa Filmler Hakkında

Web Sayfama Hoşgeldiniz - Bloglar - Kısa Filmler Hakkında

Bir süredir aklımda bir web sitesi açıp hem araştırma yapmak hem öğrendiklerimi paylaşmak hem de kendimi tanıtacağım bir web sitesi oluşturmayı planlıyordum.

Merhabalar. Uzun zamandır üzerinde çalıştığım web sayfamı tamamladım ve yayına aldım. Sitemde düzenlemelere ve geliştirmelere devam ettiğim için bazı yerlerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. O sorunları iletişim sayfasından veya en alt bölümdeki formdan bana iletirseniz sayfamı geliştirmeme ve sizleri daha güzel ve kullanışlı bir sayfada ağırlamama yardımcı olursunuz.

Bir süredir aklımda bir web sitesi açıp hem araştırma yapmak hem öğrendiklerimi paylaşmak hem de kendimi tanıtacağım bir web sitesi oluşturmayı planlıyordum. Sitemin ilk versiyonunu tamamladıktan sonra bu ay itibariyle yayına aldım.

İlk aşamada yazılım, teknoloji ve kişisel gelişim konularında yazılar ve ek olarak Youtube kanalımdaki videolarımla ilgili içerikler paylaşarak ilerleyeceğim. Zaman geçtikçe ele aldığım konuları çeşitlendirmeyi ve sitemi içerik ve tasarımsal olarak daha da geliştirmeyi planlıyorum. Yazılarımı genellikle okuduklarımdan, izlediklerimden ve araştırdıklarımdan kaynak alarak hazırlayacağım. Paylaşımlarımdan haberdar olmak isterseniz sayfamın bazı bölümlerindeki abone ol formunu doldurabilirsiniz. Paylaşım yaptıkça sizi haberdar edeceğim. Kendinize çok iyi bakın. Görüşmek üzere.

Ömer Faruk Coşkun - ÖFC'

Ömer Faruk Coşkun

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Araştırmayı ve öğrenmeyi aynı zamanda öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

Görüşünü Paylaş!

Aklından geçenleri bizimle paylaşmaktan çekinme.

Bugün gönderebileceğiniz kadar yorum gönderdiniz.
Birkaç dakika sonrasında tekrar mesaj gönderebilirsiniz.
Gün içerisinde gönderbileceğiniz yorum sayısı bu kadar.
Yorumunuz başarılı şekilde iletilmiştir. Onaylandıktan sonra herkese açık olarak gösterilecektir.

Yorumlar