Ömer Faruk Coşkun

Hakkımda


Merhabalar.

Lise yıllarımda hayatın sadece ders çalışmaktan ibaret olmadığının farkına vardım. Lise 2’de okul teknik ekibinde başlayan serüvenim Lise 3’de öğrenci meclisi başkanlığına uzandı. Birçok etkinlikte bulunma, yönetme ve sürdürme fırsatım oldu. Topluluk önünde konuşmayı, sunum yapmayı ve şarkı söylemeyi dahası arkadaşlık ilişkilerinin değerini öğrendim. Ekibimizle ve öğrenci meclisimizle Radyo Ayverdi projesini lisemize kazandırdık. Bir yıl kadar radyo sunuculuğunu üstlendim. Etkinliklerle, projelerle geçen güzel yılların ardından mezun oldum ve İstanbul Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım.

İngilizce hazırlık eğitimi aldığım yıl okulumuzun yeni kurulacak olan İstanbul Üniversite’si Blokzincir Kulübünün ekibine katıldım ve düzenlemiş olduğu birçok etkinlikte bulundum. Bu yıl itibariyle de aktif rol almaya devam ediyorum. Haziran 2020’den bu yana Webbilir’de staj yapıyorum. Asp.Net Core teknolojisini kullanarak çeşitli projeler geliştiriyoruz.

Kısa filmler ve video içerikleri hazırlamayı seviyorum. Bu sebeple açmış olduğum YouTube kanalıma sık sık video yükleyemesemde içerik hazırladıkça paylaşıyorum. 2021 yılı içerisinde paylaşmayı planladığım birkaç kısa film projem var.

2021 itibariyle https://ofcskn.com web sitemi hazırladım ve yayınladım. İlk olarak; yazılım, blokzincir, yapay zeka ve güncel teknoloji ile ilgili konularda düzenli olarak blog yazıları paylaşmayı planlıyorum. Tavsiyeleriniz olursa ya da bana ulaşmak isterseniz https://ofcskn.com/iletisim sayfasındaki formdan ya da sosyal medya adreslerimden mesaj gönderebilirseniz çok mutlu olurum. Kendinize iyi bakın. 

YOUTUBE SERÜVENİM

Kısa film, eğitici videolarımı paylaştığım YouTube kanalıma abone olarak bu serüvende yanımda olabilirsin.

Abone Ol